הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

נעלי נשים – הכי מיוחדות

נעליים זה לא סתם פריט לבוש טכני. אם בעבר זה כן היה כך, נעל שנועדה להגן על כפות הרגליים מפני מהמורות או פגיעות שונות בדרכים הרי שהיום זוכים גם הנעליים לתשומת לב מרובה מבחינת העיצוב המוקפד. נעלי נשים – תשכחו מכל מה שידעתם עד היום על נעליים...

נעלי נשים (צילום: אלי פרידמן)
דוס צמרת

 

נעליים זהו אביזר שנועד בעצם להגן על כפות הרגליים שלנו מפני אבנים, חצץ, שברי זכוכית או כל מה שיכול להזדמן על גבי הקרקע. מובן שגם מבחינה אסתטית חשוב לנעול נעליים על מנת שרגלינו תישארנה נקיות ולא תהיינה בחיכוך מתמיד עם הקרקע – להבדיל מבעלי החיים.

אך הנעליים שנוצרו בעצם כצורך טכני הפכו בשנים האחרונות למוצר אשר מושקעים בו חשיבה רבה והקפדה על העיצוב המושלם שלהם. מובן שלא רק העיצוב זוכה להשקעה ולתשומת לב רבה. גם העיצוב הפנימי של הנעל מבחינת הנוחות שלו מהווים כר נרחב לפעולה עבור המומחים העוסקים בתחום. כי כולנו יודעים שנעל שאינה נוחה עלולה להסב נזקים קשים עבור מי שינעל אותם. כאבי רגליים, כאבי גב, קושי בהליכה ועוד שלל בעיות נעוצים כולם בעובדה שהנעל אינה נוחה. אז נכון שאנחנו רוצים ליהנות מנעליים נאות וכאשר מדובר בנעלי נשים הרי שלנושא של היופי ישנה חשיבות גדולה ורבה עוד יותר אך עדיין – לנוחות של הנעל ישנה החשיבות הראשונה במעלה.

נעלי נשים- נעלי מעצבים לנשים – גם יפה וגם נוח

כאשר אנחנו הולכים על נעלי מעצבים אנחנו למעשה יכולים להיות רגועים כי גם הנושא של הנוחות לא יהיה מוזנח. היות וגם המעצבים יודעים כי כל העיצוב המרשים לא יהיה שווה דבר אם הנעליים לא תהיינה נוחות וראויות ללבישה.

נעלי מעצבים ישראלים – מעצבים לך את הנעל המושלמת

כיום כבר לא חייבים לחפש את הנעליים האיטלקיות או את הנעליים האירופיות. אם בעבר ידענו כי רק משם נוכל להשיג את הנעליים הכי מיוחדות והכי יפות – הרי שכיום יש כבר נעלי מעצבים ישראלים המציעים את התחום הנרחב של עיצוב נעליים מדליקות ומיוחדות עם דגש על הנוחות של הנעליים.

מעצבת הנעליים מיקה דרימר מזמינה אתכם לקיים רכישת נעליים אונליין דרך האתר: http://drimer.co.il/ או התקשרו להזמנות לטלפון מספר: 054-807-7120.

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "נעלי נשים – הכי מיוחדות"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד