הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
דוס צמרת
 
 

בגידה אחר הלידה / גולן החוקר

הגעתי לפגישה עם יעקב וחנה בשעת לילה מאוחרת. יעקב שוחח איתי מספר ימים קודם לכן וביקש שאגיע לפגישה איתו ועם רעייתו בביתם. שניהם בשנות השישים לחייהם ועל פי התנהגותם הם היו טרודים ולא שקטים.

בגידות
דוס צמרת

 

הגעתי לפגישה עם יעקב וחנה בשעת לילה מאוחרת. יעקב שוחח איתי מספר ימים קודם לכן וביקש שאגיע לפגישה איתו ועם רעייתו בביתם. שניהם בשנות השישים לחייהם ועל פי התנהגותם הם היו טרודים ולא שקטים.

חנה הכינה לשלושתנו שתייה חמה והצטרפה לשיחת החולין שהתפתחה ביני לבין יעקב. יעקב החל לספר לי על בתם גילי ובעלה דורי. לדבריו, גילי ודורי נשואים שבע שנים, יש להם ילדה בכורה בת 4 ולפני כעשרה חודשים גילי ילדה בן.

אתה בטח מבין שיש לנו בעיה עם דורי בעלה, אמר לי יעקב. לא לנו, תיקנה אותו חנה, לגילי שלנו יש בעיה איתו.

חנה המשיכה ואמרה, גילי לא מפסיקה להצטער על הטעות שעשתה אחרי הלידה הראשונה, עכשיו אנחנו רוצים לסייע לה, שלא תחזור על אותה טעות.

אעשה לך סדר, אמר לי יעקב. אחרי הלידה הראשונה, דורי בגד בגילי. הוא ניהל רומן עם מישהי מהעבודה שלו, במשך שנה. כשגילי עלתה על זה, זה היה כבר מאוחר, כי דורי כבר סיים את הרומן ולגילי לא היו הוכחות חד משמעיות. במשך חודשים ארוכים הוא צחק עליה שהיא סתם מפנטזת וממציאה.

בחודשיים שלושה האחרונים, גילי מרגישה ששוב משהו קורה, דורי חוזר על אותם מאפיינים שהיו גם אז. גילי שלנו משוכנעת שדורי שוב מנהל רומן, הפעם היא לא תצא פראיירית.. היא תתפוס אותו על חם.

חנה שוב התערבה ושאלה אותי, מניסיונך, האם זה ידוע שגברים בוגדים אחרי לידה. השבתי לה אין שום אינדיקציות ברורות שכאלה. גבר שבוגד - הוא בוגד, לא משנה מה הסיבה, אין סיבה שמצדיקה בגידה, גם שינויים שבאים לאחר לידות.

שאלתי את השניים אם גילי מודעת למפגש הזה ולהחלטתם לפנות לחוקר פרטי. הם השיבו בחיוב וסיפרו שכאשר גילי שיתפה אותם בחששותיה, היא ציינה שהשיקול הכלכלי הוא שמונע ממנה לפעול. הצענו לה מיד את עזרתנו והיא לא סירבה, היא רק ביקשה שנערב אותה כמה שפחות.

יעקב וחנה קיבלו מגילי מידע על שגרת יומו של דורי. היה לו סדר יום קבוע, למעט ״שעות נוספות״ שלאחרונה התרבו. במקביל הוא החל לצאת בשעות הערב עם חברים. סוכם שנפעל ונעקוב אחרי דורי בשעות הבילוי שלו ובימים שבהם הוא מתעכב בעבודה.

במשך מספר ימים רצופים, צוות עוקבים המתין בשעת צהריים ליד מקום העבודה של דורי. בימים הראשונים, דורי היה יוצא מהעבודה ונוסע ישר לביתו.

ביום הרביעי, דורי יצא מהעבודה והחל בנסיעה, אבל לא לכיוון ביתו.                   דורי הגיע לשכונת מגורים ותיקה ונכנס לחצר בית פרטי והמשיך ליחידת דיור קטנה שבחצר הבית. דורי שהה במקום במשך שלוש שעות ובסיום יצא, נכנס לרכבו ונסע ישירות לביתו.

למחרת, בהשלמת החקירה, נחשף שביחידה מתגוררת אישה כבת 30, גרושה עם ילדה קטנה.  שמה של האישה, לא הפתיע את יעקב וחנה, הם זכרו את שם המאהבת של דורי מהלידה הקודמת.

המנוול פשוט רץ אליה אחרי כל לידה.. השתוממה חנה, מה הסיפור שלהם ? היא מנחמת, תומכת ומעודדת גברים אחרי לידה.. ?

כעבור יומיים, ביום שישי בערב, דורי עדכן את גילי שהוא ״יוצא עם חברים".     צוות עוקבים, לא התקשה ללוות את דורי במעקב עד ביתה של אהובתו שמגיחה לחייו רק לאחר לידות. הפעם, גם התברכנו בטיפת מזל ולקראת חצות, תומכת הלידה שלו, ליוותה אותו עד לרכבו, השניים התקשו להיפרד, וצולמו כשהם מתנשקים ומתחבקים. 

צוות העוקבים תיעד כל שנייה כשהשניים נפרדו.. פרידה שלא הותירה ספק, הפעם דורי נתפס.

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי , הוא בעל המשרד "ים חקירות". שאלות לגולן החוקר בנושא חקירות, כנסו לדף >>> כניסה לשאלות

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "בגידה אחר הלידה / גולן החוקר"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד