הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
דוס צמרת
 
 

המאהבת שהמשיכה הלאה

רומן דיסקרטי שהגיע לסיומו, המשיך להטריד את תמיר. מדוע המאהבת סיימה את הרומן? שהיא תחזור לבעלה ? אחרי הסיפורים שלה עליו ? אין מצב, קבע תמיר בנחרצות

בגידה, אהבה, משולש (צילום: מערכת mcity)
דוס צמרת

 

את תמיר פגשתי במשרדו. תמיר מגיע מתחום הביטוח ונראה איש נורמטיבי לחלוטין. הוא עצמאי, מבוסס, נשוי ואב לשלושה. תמיר מנהל את שגרת חייו בשלווה ורוגע.

אבל מה שנראה כלפי חוץ לא מעיד על מה שבפנים...

תמיר הגיע קצת נרגש ומתוח. הוא התעניין בעיקר בהבטחת סודיות ודיסקרטיות. הרגעתי אותו וציינתי שמה שנאמר בפגישה נשאר בפגישה. הוא שתה כוס מים והחל לספר לי על רומן שניהל עם אישה נשואה במשך למעלה משנה. תמיר דיבר על האישה ועיניו זהרו. אי אפשר היה לטעות - הוא עדיין מאוהב.

מתיאוריו ניתן להבין שהרומן הסוער הזה פשוט ניער את חייו השקטים והשלווים, משהו שככל הנראה לא אופייני לו. זה היה משהו שחזק ממנו. תמיר נשאב אחרי ריגושים, יצרים ותשוקות חזקות.

תמיר המשיך וסיפר שהאישה סיימה את הקשר איתו לפני כמה חודשים. "מאז חיי אינם חיים", המשיך, "אין יום, שעה, שנייה שאני לא חושב עליה ורוצה אותה".

לשאלתי, תמיר השיב שהיא סיימה את הקשר כי לדבריה בעלה החל לחשוד בה, והיא לא מוכנה לאבד את משפחתה. היא קיבלה החלטה לנסות לשקם את יחסיה עם בעלה.

תמיר משוכנע שזו לא הסיבה האמיתית. הוא מאמין שהיא המשיכה הלאה ושיש לה מישהו אחר.

שהיא תחזור לבעלה ? אחרי הסיפורים שלה עליו ? אין מצב, קבע תמיר בנחרצות.

לאורך הרומן הארוך ביניהם, הוא ידע על סודותיה ואורח חייה, כך שלא הייתה לו בעיה להכווין אותי לשעות מסוימות שבהן היא עשויה להיתפס במידה והיא אכן מתראה עם גבר אחר.

תמיר אפילו העריך באלו צימרים דיסקרטיים היא תבלה. הוא טען שאם יידע שהיא אכן עם מישהו אחר, הוא ישחרר אותה וימשיך הלאה. אמר שחוסר הידיעה מטריף אותו ולא נותן לו מנוח.

תמיר הודה שהוא היה מעדיף לדעת שהיא אכן חזרה לבעלה ולא הלכה לזרועותיו של גבר אחר, אבל אני חייב לדעת את האמת, הוא סיכם.

כעבור כמה ימי מעקב גילינו שתמיר צדק, אהובתו נפגשת עם גבר אחר...

תמיר העריך וצדק בימי המפגש, בשעות המפגש ואפילו במקומות המפגש. כנראה שלאישה הזו קשה לשנות הרגלים.

תמיר קיבל את המידע שביקש, אבל התעקש שלא אמסור לו את התמונה או את פרטיו של הגבר החדש בחייה של אהובתו. "זה מיותר בשבילי", הוא אמר, "רציתי רק לדעת, הייתי חייב לדעת... אני אתגבר ואמשיך בחיי".

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי, הוא בעל המשרד "ים חקירות".